Klaprám s profilem 32 mm SEC Zobrazit v plné velikosti

Klaprám s profilem 32 mm SEC

Klaprám s bezpečnostním profilem 32 mm SEC, v barvě stříbrného eloxu, s ostrými rohy. Zadní stěna z šedého plastu, čelní z antireflexní UV fólie. Možnost objednávat v různých barvách a atypických rozměrech, nebo s oblými rohy

Více informací

  • ostré
  • oblé

Dostupnost: 1-3 dny

515,00 Kč

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

3 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Klaprám s bezpečnostním profilem 32 mm SEC, v barvě stříbrného eloxu, s ostrými rohy. Zadní stěna z šedého plastu, čelní z antireflexní UV fólie. Možnost objednávat v různých barvách a atypických rozměrech, nebo s oblými rohy. Standardně připraven pro instalaci na stěnu. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů.

Oblíbené, praktické a elegantní, tak by se daly shrnout klaprámy které si od nás můžete objednat prakticky v jakémkoli množství. Jejich oblíbenost tkví v jednoduchosti vkládání plakátů, komerčních i mnohých dalších sdělení. Clip rámy jsou vhodné pro profesionální i privátní účelyy. Můžete do nich doma umístit oblíbené obrazy nebo plakáty. V obchodech, restauracích či jiných prostorech jsou elegantními rámy pro sdělení komerčního i informativního charakteru.

Výměnu motivů v klaprámu zvládne naprosto každý. Prostým odklopením profilů ze zadní strany klaprámu. Mechanismus je skrytý pokud klaprám visí na stěně. Odklapovací profily snesou častou výměnu motivů. V naší nabídce naleznete klaprámy v mnoha standardních velikostech formátu papíru od A0 až po A5 a samozřejmě v mnoha dalších rozměrech. Speciální rozměry klaprámů vám rádi vyrobíme na zakázku. Klaprámy jsou sice velice snadné na instalaci, ale rádi vám zajistíme i tisk a instalaci.

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:603 872 030

Kontakt na naši zákaznickou linku

Odběr novinek [Newsletter]